Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni Szürkehályog műtétem lesz. Félek tőle és mint kiderült nem hónap végén lesz hanem már 11_én Kaptam egy papírt hogy műtét előtt egy hónappal jelentkezzek a házi orvosnál. Kell valami vizsgálat? Esetleg labor?

Figyelt kérdés
Szürkehályog?

febr. 29. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Holnap jelentkezz a háziorvosnál, töle minden infót megkapsz, meg az esetleg szüskéges labort is meg tudja csináltatni.


Maga a mütét meg teljesen rutin, egy vakbél vagy egy foghúzás hasonló szinten van.

febr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fajdalom mentes, gyors,egyszeru ugymond rutinmutet. Hazi orvosi vizsgalatot azert kertek legalabb is tolem elotte, hogy fizikailag renben vagyok egy egyszeru mutetre.

Mutet elott valasztanom kellett, hogy milyen lencset szeretnek,van amelyik a tavolbalatast javitja, pl az autovezetes nem gon, van amelyik a kozellatast javitja, olvasas nem lesz gond, es van multifokalis,amitol jobban latsz mint barmikor elotte .

Nekem egy honapja volt az egyik szememen es ket hete a masikon. Fajdalom mentes, egyszeru, szuper jo volt, jobban latok mint elotte es szemuveg sem kell.

Az uj beultetett lencsevel nem ajanlottak, hogy cipekedjek, erolkodjek ket hetig.

Ne felj semmitol,lezerrel vegzett, rutin mutet. Ahol en voltam futaszalagon kovetkeztek a betegek es kulonosen kedvesek, megertoek es nem utolso sorban kepzettek, szakemberek voltak.

Ne felj, csak jo olog tortenhet veled. Batorsag.

febr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Még annyit hogy most állami kórházban csinálják -

/sajnos nem tudom kifizetni a magán műtétet /

A későbbiekben esetleg tudnak lencsét cserélni. Vagy ez már

végleges ?

febr. 29. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Azt elfelejtettem leirni, hogy maga a mutet 15 percig tartott.
febr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tőlem nem kérdeztek semmit..

Én kérdeztem hogy kérhetek olyan lencsét amivel jobb lenne

a látásom is ?

Azt mondták hogy nem . Az olvasó szemüveg marad.

febr. 29. 19:54
 6/7 A kérdező kommentje:

Huhh.. nagyon félek, pedig már volt más

jellegű műtétem, de ez más.

Köszönöm a válaszokat

febr. 29. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, ha a standard lencset kapod, az is javit a latason, pl a tavolbalatas jelentosen es a kozelbe latas is javul, de ha elotte szemuveges voltal a mutet utan is szukseged lesz szemuvegre, csak sokkal gyengebbre.

Ezzel a mutettel standard lencsevel is csak nyerhetsz.

febr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!