Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napi lencse ilyen paraméterekkel?

Napi lencse ilyen paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Napi lencsét szeretnék hordani, viszont az én paramétereimmel csak havit találtam eddig, pedig sok oldalon néztem már. Van esetleg valaki itt aki talált olyan oldalt ahol lehet rendelni 8,9-es görbületre napi lencsét? Az optikában ahol voltam azt mondták, hogy csak havi van erre a szemtípusra…

Köszi a válaszokat!



#kontaktlencse #Kontaktlencseprobléma #Napilencse
ápr. 2. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az optikában azt mondták hogy nincs ilyen és te sem találsz akkor mi következik ebből?
ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Gondoltam, hátha van olyan oldal ahol kapható, csak még nem néztem/találtam meg.

Remélem azért nem baj, hogy megkérdeztem!

ápr. 2. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:

9

[link]


8.8


[link]


8.8

[link]

ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Oh, pont 8.9 nincs :(

Nem régóta vagyok lencsés (ergó tök hülye vagyok még hozzá), de ha egy pici eltérés is van a görbületnél akkor már nem látok jól vele, igaz? :(

ápr. 2. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8.6 kell alapból, de sokfélét kipróbáltam már -ezeket is, csak nem a napi változatot- q világon semmi különbség nem volt viselesben. Keress rá a márkára, hogy esetleg van e belőle próba lencse, akkor nem kell 30 darabot megvenni, mégis ki tudod próbálni
ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem is éreztél különbséget ha 8.6 helyett mondjuk 9-et rendeltél?
ápr. 2. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!