Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 4 honapos szemmutettel hogy lesz?

4 honapos szemmutettel hogy lesz?

Figyelt kérdés
4 honapja mutettem a szemem, lebenyes technikaval, ezevben jelentkeztem az NKE HHK-ra tiszti szakra, ahol elvileg es gyakorlatilag is 6 honapnap el kell(?) telnie ahhoz hogy alkalmas minositest kapjak. Nincs meg a 6 honap, es valszeg a fellebezesnel sem lesz meg, igy szerintetek (leginkabb azokat kerdeznem akik hasonlo cipobe jartak) fel fognak venni?

ápr. 5. 19:33
 1/5 Miauvau válasza:

Nem lesz vele baj, ha látsz faszán átengednek első fokon is, csak ne említsd nekik hogy műtötted:)

Úgyis augusztusban kell csak bevonulni, addigra már bőven tökéletes lesz.

ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

1-es te azt mondod neki hogy hallgassa el egészségi állapotára vonatkozó adatokat? Komoly gondok vannak nálad a toronyban. Úgy fogják kivágni hogy soha többet meg sem próbálhatja.

Kérdező ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Az ilyen orvosi vizsgálatokon nincs mérlegelési lehetősége az orvosnak. Ha a vizsgált személy nem teljesíti az előírt értékeket, akkor alkalmatlan. Majd megpróbálod jövőre megint.

ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazan tudnam elhallgatni, mert Eszt-be benne van tehat latjak
ápr. 6. 12:43
 4/5 Miauvau válasza:

1-es vagyok. Tapasztalatbol irom hogy ha már negyedik hónapos a szemed akkor nem fognak rajta cseszekedni. Mégha alkalmassagikor nem is szamit teljesen gyogyultnak az mindegy, mivel auguszra kell jonak lennie. Gondolom mar beallt faszan a szemed, meg nincsen vele mar baj, latsz jol.

Rosszul fogalmaztam mert ne hallgass el nyilvan semmit, de mondanod sem kell kulon hogy mi van a szemeddel. Ha jol latsz akkor nyert ugyed van. Ha meg az orvos baszakszik akkor mar ott helyben fel tudsz lebbezni.

Engem sem engedtek at elsonek a szemem miatt, masodfokra fel kellett mennem pestre ahol minden szo nelkul atengedtek.

Ismerosom ugyanabban a cipoben jart mint te, o a vizsgalat elott par honappal mutotte a szemet, es a kutya nem kerdezte tole hogy mi van vele, nem neztek utana. (Srac bevonulas elott a golyataborban is meg napszemuvegben volt)

ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez azert megnyugtatott koszonom
ápr. 7. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!