Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki segítene nekem kontaktl...

Valaki segítene nekem kontaktlencsevásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most kaptam havi próbalencsét az ofotértben, ami iWear márkájú. Kényelmes és minden rendben van vele, viszont ezentúl a netről szeretném megrendelni, mert ott olcsóbb. Olvastam, hogy a biofinity márka ugyanaz, viszont az én szemem paramétereivel nem találtam megfelelőt, mert a görbületem 8.8,a biofinity-nél pedig ugye 8.6 van csak. Ennyi még nem kockázatos? Merjem így megrendelni?

ápr. 28. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ápr. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia én nem változtatnék rajta a helyedben. Sokat kipróbáltam optikussal, több fajtát a mérete és tulajdonságai miatt, de ha nem azzal a görbülettel veszed akkor nem lesz kényelmes vagy elcsúszkál.


Az iwear kizárólag ofotért forgalmazású? Vagy miért váltanál márkát is?

Ha másikat/olcsóbbat szeretnél én inkább elmennék akkor egy független optikába és megmondják melyik márka mennyibe kerül és van e neked megfelelő.



Víztartalom, keménység sok tényező van. Összetenném a két kezem ha találtam volna jót magamra. Többe kerül a kísérletezés ha mégsem jó. Úgyhogy én javasolnám a fentebb írtakat és független optikával kiválasztani azt a márkát amit később neten rendelsz.

máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A táblázatban ott van, hogy melyik márka az eredetije az iwear-nek. Nem mást fog venni, hanem pontosan ugyanazt. Az átmárkázás annyit jelent, hogy másik dobozba csomagolják a terméket. Ha csak 8.8-as görbületűben talál az eredetiből, akkor rossz márkát nézett. Sajnos sokszor előfordul, hogy több különböző terméket és ugyanaz alá a márka alá benyomnak "sajátnak" és ilyenkor keverednek a termékek. A paraméterek alapján lehet kinyomozni ilyenkor, hogy melyik az eredeti.
máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A görbületre gondoltam, hogy ne vegyen mást.
máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tud mást venni, mert az eredeti pontosan ugyanaz a lencse.
máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!