Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egyszerre csak rossz lett a...

Egyszerre csak rossz lett a látásom, alig látom a monitort is. Homályos minden! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne bámuld annyit azt a sz@rt, inkább menj ki a levegőre,tegyél hasznosat.
2010. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez azért nem olyan egyszerű, háttérben lehet szürkehályog is, vagy szemüveg kellene, legalább a monitorhoz.
2010. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egész nap kint voltam most ahogy leültem teljesen homályos lett minden de most már kezdek látni!
2010. nov. 1. 15:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen még nem is történt velem
2010. nov. 1. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit távollátó lehetsz, és most kezdi elérni azt a szintet, amikor a szemed alkalmazkodása már nem tudja teljesen kiküszöbölni a dolgot.
2010. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szédülsz, vagy fáj a fejed, akkor viszont rohanj orvoshoz, mérjenek egy cukrot.. Anyukám majdnem meghalt.. 49es cukorral ment be gyalog az orvoshoz.. a cukormérő kiakadt.. majdnem elájult.. de akkor már felse kellt volna :S Hirtelen sok üditőt kezdett fogyasztani, mérhetetlen szomjvágy.. Már csak azért is menny el orvoshoz.. nehogy nagy baj legyen...
2010. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már minden rendben. Úgy látszik reggelre kialudtam.
2010. nov. 2. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!