Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől ill mi lehet ez? Jobb...

Mitől ill mi lehet ez? Jobb szememen belül a pupillám mellett felül van egy barna világos barna folt

Figyelt kérdés

S.O.S mi ez?

smink miatt lehet?

mikor múlik el


2009. jan. 14. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is van. Már ha ugyannarra gondolunk. Egy picike kis folt a szivárványhártyán. Nekem azt mondták, hogy ez azt jelzi, hogy felhalmozódtak a méreganyagok a szervezetben vagy valamelyik belső szervvel van valami bibi. De nem akarok butaságot írni, a lényeg, hogy nem okoz semmi problémát. Ha más jellegű a folt, akkor nem tudok sajna segíteni.
2009. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát szerintem lehet h ugyan az

és mit kell tenni neked mit mondott az orvos?

2009. jan. 14. 20:49
 3/7 A kérdező kommentje:
véhülis nekem nem a szivárványhártyán hanem mellette pár mm-el a fehér részen
2009. jan. 14. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

íriszdiagnosztikára keressetek rá

mint ahogy talpon, fülön, fejen megvan az egész testünk "térképe", úgy az íriszen is.

Egy dr Péczeli Ignác fedezte fel, amikor egy nagy madarat akart megfogni, és eltört a madár lába, a szemébe nézett, és látta a hirtelen elváétozást. Ezután kezdett vizsgálódni.


De mindent fogadj fenntartással. A szemész nekem szegezte a kérdést több éve, "nincs magának mellrákja"?

Ha van is, köszönöm, még élek :)

2009. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem tehát akkor ez vmi belső bibi:s
2009. jan. 15. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az első vagyok megint. Nem voltam vele orvosnál. Amióta az eszemet tudom, ott van az a folt. Ha aggódsz miatta azért nézesd meg. De az íriszdiagnoszika is valóban jó. (Én készülök elmenni.)
2009. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát nem tom különösen nem foglalkozok vele lehet h baj de majd ha megyek szemészhez akkor megnézetem

ha valamit megtudsz akkor lécci írj mostmár kíváncsi vagyok mi lehet ez

2009. jan. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!