Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Halyog vagy nem? Mitol alakulh...

Halyog vagy nem? Mitol alakulhat ki? mivel lehet kimutatni?

Figyelt kérdés
8eves korul lehettem amikor bevertem a fejemet az asztalsarkaba, a bal szemem mellet van egy eleg nagyocska varas, azota szemuveget hordok. nem tudom ha van-e oszefuges, egyik alkalommal montam az orvosomnak hogy fekete kis kosza cernaszeru valami uszkal a szemem elot, aztmonta tul fiatal vagyok ahoz hogy teleg legyen ott valami. azota is ott van es latom , fokeppen ha egyszinu vilagos feluletre nezek, azota tobb is jelent meg. mindket szememre latom oket . neha peddig egy pici fenygojo villan be akar a fényképező vakuja, ha vilagosrol sotetebb hejre megyek.
2011. jan. 17. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj szemészhez, esetleg olyanhoz, aki komolyan veszi, amit mondasz neki. Minél előbb kiderül, annál jobb esélyed van a gyógyulásra, akármi is ez. Az szemgolyón látott úszkálás tényleg jelez valamit, mégha egyelőre nem is lehet vele mit kezdeni, jó tudni róla, és folyamatosan ellenőriztetni dokival.
2011. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!