Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől dagadt be a szemhéjam?...

Mitől dagadt be a szemhéjam? és mitől fájhat ha csak pislogok is? Veszprémben gyerek szemészeti ügyelet hol található?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Bele mehetett valami, vagy árpa. Esetleg valami komolyabb gyulladás, de annak vannak előjelei.
2011. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
előtte kötőhártya gyulladásom volt de nemteljesen gyógyultam meg belőle pedig az orvos aztmondta h semmi bajom, tisztán láttam de éreztem vmi hártya szerüséget rajta...azon kivül semmi
2011. jan. 30. 15:26
 3/7 A kérdező kommentje:
kb 1 hónapja volt kötőhárta gyulladásom
2011. jan. 30. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha még ráadásul olyat is érzel, mintha homok ment volna a szemedbe, akkor kötőhártya gyulladásod va, Főzzél kamillateát, és azzal mosogasd le úgy, hogy kívülről befelé vidd a vattapamacsot.Mindkét szemedhez külön vattapamacsot használj, és külön törölközőt is otthon, mert fertőző.Minél előbb menj el szemészetre, hogy felírjanak szemcseppet.
2011. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet egy kiújuló vagy szövődményes kötőhártya gyulladás.
2011. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem köszi h segítettetek:)
2011. jan. 30. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
A kamillatea hideg, max. langyos legyen!!!
2011. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!