Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ilyen esetben mi a teendő?

Ikszdé xD kérdése:

Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
2009 decemberében kaptam egy szemüveget, mert első padból sem láttam a táblát. Nélküle minden olyan homályos. Már 2011-et írunk, még mindig azt a szemüveget hordom, semmi újítás nem volt azóta, de ha most leveszem ugyan annyit látok mint anno. Olyan mintha nem is hordtam volna. Mi a teendő? Türelmesebbnek kéne lennem, vagy kéne lásson egy doki? Vagy nem is tudom...tanácstalan vagyok...olyan pocsék vagyok vele, és még ráadásul nem is használ...hozzáteszem nincs olyan nap, hogy ne venném fel mert másképp orra buknék az tuti.
2011. febr. 13. 18:32
 1/3 NanaLinkin válasza:
nyugi, ennyi idő alatt nem változik a szemed annyit. légy türelmesebb.
2011. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mondta neked a doki, hogy javulni fog a szemed? Nekem azt mondta, hogy fog, de már 5 éve szemüveges vagyok! Vagyis már kontaktlencsém van, mert rengeteg romlott míg a szemüveget hordtam!
2011. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én negyedikes koromban kaptam szemüveget, kb feles és 1-es volt, most az egyik hatos a másik hat ötvenes. én a helyedben örülnék hogy egyáltalán nem romlott a szemed :) sajnos nem túl gyakori hogy megjavul a szemed, (nem is kell szemüveg arra meg még kevesebb) szóval ne is várd hogy 1-2 év alatt helyrejön. A doki se tud mit csinálni veled.. A szemüveg sajnos nem gyógyszer, hogy szedem x ideig aztán meggyógyulok, ez csupán segít, hogy ne bukj orra. Sajnálom, és kitartást!
2011. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!