Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már másfél hete rángatózik a...

Már másfél hete rángatózik a bal szemhéjam, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

És lenne még egy kérdésem ami nem ide tartozik de sajnos nincs lehetőségem újabb egy órát várni még kiírhatom és már nagyon kellemetlen:

Amikor felállok, fáj bal lábam fölötti rész, a derekamnál. Így szúr/nyilal bele. De semmikor máskor, csak mikor ráállok.


Mik lehetnek ezeknek az okai?

Főleg a szemhéjam rángatózása zavar nagyon...


2011. febr. 21. 17:39
 1/6 asdgamer válasza:
Ilyen nekem is van néha sajnos(rángat a szemhéjam):( azt halottam hogy az idegektöl .. pl nem vagy tul ideges vagy nem e volt betörve ott? vagy felrepedve? nekem azt mondtak attol lehet hogy akkor valami ideg ütést kapott pl
2011. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valószínű, hogy ideges feszült vagy, attól szokott ilyesmi lenni.
2011. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szem fáradtsága, vagy esetenként az idegi kimerültség jele is lehet. Mindenképpen pihenés (alvás) szükséges. A lábaddal szerintem mindenképp menj el orvoshoz, ha a helyzet nem változik.
2011. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz vagy esetleg neurológushoz menjél mindkét problémában ők a legilletékesebbek.
2011. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálam ez kimondottan rossz, stresszes idegi helyzetben fordul elő! Nem lehet hogy stresszes az életed , vagy kivagy idegileg?
2011. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de, sajnos lehetséges :S
2011. febr. 23. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!