Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látótér kiesést észleltek,...

Látótér kiesést észleltek, ezért meghosszabítják e a vezetői engedélyem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 21:43
 1/6 anonim válasza:
Én az egyik szememre nem látok. Sebességkorlátozással kaptam jogosítványt. Lehet, hogy nálad is ilyesmi lesz, attól is függ, mennyire súlyos a látótérkiesés.
2011. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire releváns, de ha csak az egyik szemedet érinti, akkor igen. Egyik ismerősöm egyik szemére nem lát (vak), és panorámatükör (belső visszapillantó) használata mellett van jogsija.
2011. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is az van s megkaptam de a külső tükrök használatával.
2011. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Soha az életben nem szabadna látáskorlátozott embereknek semmilyen vezetői engedélyt adni, még lóra sem. FŐLEG, ha félig még VAK is! Jézusom!!! És ez: -nem csak az én véleményem.
2011. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves előző, az első vagyok (a félig VAK), a 80 km/h-s sebességkorlátozás mellett én is használok belső tükröt. Orvosok és oktatók engedélyezték, hogy így vezethessek, mint gondolom, a többi látáskorlátozott jogosítvány-tulajdonosnak is. Én személy szerint elég rég vezetek, betartom a szabályokat, és, lekopogom, még soha nem okoztam balesetet. Miért vagy így felháborodva?
2011. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!