Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mintha ugrálna a szemhéjam...

Mintha ugrálna a szemhéjam azt érzem. De látszani semmi nem látszik. Mi lehet ez? Talán idegalapon van? Mivel mulasszam el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a szem "tikkelésére" gondolsz, akkor azt ha jól megfigyeled, akkor látható. Viszont az idegi alapon van, és nagyon sokmindent nem is tudsz ellene tenni. Próbálj picit tudatosan lenyugodni, ha vannak olyan dolgok, amik mostanában különösen aggasztanak.

(Nekem a leghosszabb ilyen az majdnem három hétig volt.. mondanom sem kell, mennyire zavart már engem is..)

2011. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ó ne is mond...elég zavaró, am most fogok érettségizni nemsoká, vizsgáim vannak szóval van okom az idegeskedésre:D
2011. márc. 18. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem.. de próbálj meg ne idegeskedni a kelleténél jobban. Úgyis menni fog az az érettségi! :) Hajrá! :)
2011. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog, fáradtságtól lehet.
2011. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legyen úgy h mennyen:)
2011. márc. 22. 20:02
 6/7 anonim válasza:
Az az igazság h nekem 3 és fél hónapja minden nap remeg a bal szemhéjjam,ez már nem lehet sem fáradtság ,sem idegeskedés,a dolog mindennapos,hol intenzívebben hol ritkábban,de minden nap tapasztaltam,júliusba kell mennem mri vizsgálatra,akkor hátha többet tudnak mondani,majd informállak h mi lehet!!
2011. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ilyenkor magnézium pezsgőtabláttás innivalót iszok 2-3 4- napig és félévre legalább elmúlik tőle. idegi alapon van.
2014. okt. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!