Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egyre gyakrabban vérzik be a...

Egyre gyakrabban vérzik be a szemem, elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Már kis erőlködéstől is bevérzik a szemem pl. csak felemelek egy kicsit nehezebb dolgot. A vérzés kiterjedése ált. pár mm és gyorsan felszívódik. Utánaolvastam és gyakori a menses alatt h egyes nőknek bevérzik a szeme (ezt is tapasztaltam) de szerintem nem normális h mindig bevérzik. Elmenjek orvoshoz, tudnak vele valamit kezdeni?

A vérnyomásom nem magas, inkább kicsit alacsony.


Köszi a választ L/19


2011. márc. 19. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2011. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem érdemes lenne dokihoz menni, mert tudod jobb, mintha semmit sem csinálnál, biztos, ami biztos:)

na és legalább megtudod, hogy pontosan miért van ez, és nem kell azon gondolkodnod, hogy vajon miért van ez nálad:)

addig is, online szakértőktől megkérdezhetnéd, hogy itt mit írnak erről, vannak akik viszonlyag gyorsan válaszolnak:

[link]

itt tudsz választani, hogy hány órűn belül szeretnél választ kapni, vagy aki még gyorsan válaszol:

[link]

[link]

akár több mindenkitől is kérdezhetsz, nem kell regizni sem, csak az weboldalt írd fel, vagy vmi, mert nincs értesítés, ha választ kapsz, itt kell mindig megnézni:)

de én szerintem akármilyen választ is írnak, azért érdemes még dokihoz menni, mert egy kivizsgálásból még nincs semmi, és azért részletesebben elmondják ott a dolgokat:)

remélem segítettem és jobbulást:)

2011. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is:)
2011. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedjél Rutascorbint, érfalerősítő hatása van.
2011. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!