Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések: biofinity...

Kontaktlencsések: biofinity vagy Air Optix Aqua?

Figyelt kérdés
Mikr a tapasztalataitok ezekkel a lencsékkel? A szemorvosom hiába kérdezem, mert szerintem a CibaVision nyaraltatja Thaiföldön, így a CooperVisionről és a biofinityről egyáltalán nem nyilatkozik, én visznont kíváncsi lennék, az milyen. Jelenleg még az Air Optix Aquát használom.
2011. ápr. 4. 19:12
 1/1 anonim válasza:
Hali. Lehet, hogy már nem aktuális, de lehet, hogy semmi újat sem tudok ezzel mondani. De azért: november óta hordok kontaktlencsét, nekem cooper vision biofinity lencsém van, bár még mást nem próbáltam, de szerintem nagyon kényelmes, és előfordult már hogy tovább hordtam egy kicsivel 1 hónapnál, de amikor lecseréltem az újra semmi különbséget nem tapasztaltam. Aludtam is benne, többet van a szememen 12 óránál. Semmi bajom vele, szerintem kényelmes. Egyébként én meg a többi márkára lennék kíváncsi, mert ha olcsóbb és ugyanolyan minőségű, akkor lehet, hogy lecserélném. Persze, csak ha tényleg olyan minőségű. Meg hát ennek az átmérője 14 mm. Kíváncsi lennék mennyiben másabb, a nagyobb átmérőjű. Ezt mondjuk biztosan könnyebb felhelyezni.. Na, de elkaladoztam. Én is csak kezdő vagyok még, mást nem próbáltam. De a biofinity nekem bevált.. üdv.
2011. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!