Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ki tudjátok olvasni?

Ki tudjátok olvasni?

Figyelt kérdés

[link]


Érdekes módon szemüveggel a kis alakzatokat láttam, amint levettem egyből a szöveg látszott jobban. -4 dioptriásak a szemeim... Tehát úgy látok mint egy Japán? :D Vagy miért van ez?


2011. ápr. 8. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
:D jó..
2011. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
japán, kicsi betűvel :)
2011. ápr. 8. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
baromság, rossz szemmel pont hogy el lehet olvasni, szemüveggel meg nem... ha széthúzod a szemed akkor homályosabban látsz, azért tudod elolvasni
2011. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem tudom elolvasni
2011. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sehgysem tudom kiolvasni. Mi van oda írva?
2011. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Menj távolabb a képernyőtől :)
2011. ápr. 8. 15:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Én képernyőtől 20 centire első pillantáskor el tudtam olvasni, szerintem tökéletesen látszik, nem kell széthúzni. :D Nem vagyok amúgy szemüveges. :) No sex causes bad eyes van odaírva
2011. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű a magyarázat: megváltozik a szemünk fénytörése. Próbáld ki a következőt: borotvapengével vágj egy vonalat egy papírlapba, nézz a Nap felé és meglátod a hidrogén színképvonalait. Ezen alapszik az ún. lyukszemüveg működése is. Mivel a szemüveged mínuszos, ha átnézel egy pici lyukon, akkor mindent élesen fogsz látni. Persze szemüveg nélkül.
2011. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tök vicces.Kiprobáltam osszehuzott szemmel nme széthuzott,el tudtam olvasni.KIprobáltam egy szemmel ,ugy is el tudtam olvasni.Söt a jobb szememen tompalátás van de még azzal is megláttam elég jól.Két szemmel simán viszont egyáltalán nem.
2011. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ez durva

amíg nem húztam szét semmi

ahogy kínai lettem egyből láttam

2011. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!