Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez a vakság előjele lenne?

Ez a vakság előjele lenne?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban az történt velem,hogy,nemtudtam aludni,és csak a szememet hunytam le.egyszer csak azt éreztem,hogy egy fekete árny ráhúzódik,megilyectem és gyorsan kinyitottam a szemem,de semmit sem láttam,ez kb, 8-10másodpercig tartott.olyan is volt,hogy nyitva volt a szemem,és minden ugyanolyan fekete árnnyal elsötétült hirtelen,égett a kiséjjeli egész éjszaka,pici világosság van a szobában,nagyon megilyedtem.Ez is csak pár másodpercig tartott.2 óra hossza alatt 4x fordult elő.Neméreztem sem előtte sem utána semmi fájdalmat,.sem a fejemben,sem a szememben,mi lehet a baj.22 hetes kismama vagyok.

Menjek el szemorvoshoz?Ezt ő látja hogy történt vagy kinevet majd?

valakinek volt már hasonló?


2011. ápr. 20. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha orvoshoz mész, abból nem lehet baj.
2011. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Elmentem szemészhez, nem nevetett ki. Nagyon alaposan megvizsgált és azt mondta, hogy a szememnek semmi baja. Valami mástól lehetett.
2011. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a szemeddel van probléma elsősorban. Hanem pl. vérnyomás vagy valami egyéb betegség. Ezt több dolog is okozhatja, van ami kezelhető van ami súlyosabb.

Mindenképp menj orvoshoz, ez komoly dolog nem fog kinevetni!

2011. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak nem az a dolga, hogy kinevessen, hanem hogy megvizsgáljon és megmondja, hogy van-e bajod vagy nincs. Ha nincs, akkor örülhetsz, ha van, akkor megmondja, mi a teendő.


Ezt a "megilyedt" szót amúgy először sose ismerem fel így helytelenül leírva, mindig gondolkodnom kell, mi akar lenni.

2011. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
08:33 Én is agyaltam rajta hosszú másodpercekig! :)
2011. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is fekvo helyzetben leeshetett a vérnyomásod.Tanácskozd meg az orvossal.
2011. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!