Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerinted mi a nagyobb szívás,...

Szerinted mi a nagyobb szívás, ha valakinek a szeme plusszos, vagy ha mínuszos?

Figyelt kérdés

Amúgy nem ilyen a stílusom, tényleg nem, egyszerűen csak nem tudtam máshogy megfogalmazni: D

"Melyik a nagyobb balszerencse?" Talán? nem tudom:d


2011. máj. 2. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy azon gondolkoztam, hogy egyszerűen képtelen vagyok elképzelni, hogy valaki távolra nem lát, és közelre meg igen.

Mert a fordított eset érthető, látod az orrod, aztán nézel előre és egyre homályosabb...de az, hogy homályosak a betűk, aztán előre nézel és az már tök jó...ez nekem olyan fura:D

2011. máj. 2. 15:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha távolra nem látsz akkor az műtéttel korigálható
2011. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bármelyik is jobb vagy rosszabb. Én távolra látok rosszul. Ami azt jelenti hogy ami 1 méternél messzebb van az már homályos. Kontaktlencse nélkül nem merek kimenni az utcára. Aki közelre lát rosszul az mondjuk sokszor csak olvasáshoz használ szemüveget, tehát nem kell neki állandóan hordani. De attól még nem jobb neki.
2011. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a plusszos nagyobb szívás. A lencse miatt nagyobbnak látszik a szemed szemüvegben. Szemüveg nélkül nem tudsz elolvasni egy újságot sem...
2011. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!