Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Farkasvaksággal orvoshoz kell...

Farkasvaksággal orvoshoz kell fordulni? Ez egyáltalán az?

Figyelt kérdés

Szürkületben nem látok jól. Ha valaki tegyük fel 6 méterre van tőlem, akkor már nem látom az arcát.

Alapból szemüveges vagyok, -5-ös a szemem.

18vagyok, már egy jóideje ezt tapasztalom magamon, csak egy időbe arra fogtam hogy gyenge a szemüveg( mert nappal lencsét hordtam), utána meg lencsébe már megszokottnak éreztem ezt.

És mostanság már nem hordok lencsét, és tegnap szürkületbe bicikliztem, és nagyon gyengén láttam.

Ugyanakkor azt hittem más is így lát...párom mondta hogy ő nem.


2011. máj. 31. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkét kérdésedre IGEN a válasz. Ezt olvasd el, itt kapsz tanácsot a farkasvakság okairól, kezeléséről, és hasznos tanácsok is vannak:

[link]

2011. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Farkasvakság kialakulhat súlyos A vitamin hiány miatt is. Eszel elég zöldséget, répát stb?

Persze ettől függetlenül sürgősen menj orvoshoz, mert lehet más oka is.

2011. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.

Elmegyek vele orvoshoz.

Amúgy nem eszek túl sok mindent, még enni se nagyon eszek, nem hogy vitamindúsan.

Amúgy meg is vakulhatok ettől? Vagy ez marad ennyi?

2011. máj. 31. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
"Persze ettől függetlenül sürgősen menj orvoshoz, mert lehet más oka is"!!!
2011. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!