Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Valaki kigyógyult már az üvegtesti homály nevezetű szembetegségből?

Nekem mikor megjelentek a kis úszkáló formák, elmentem több szemészhez is. Azt mondták,hogy szokjak hozzá, mást nem tudok vele kezdeni. Nos azóta egyre több lett és elvesztettem a látásom az egyik szememre.

2011-06-06 00:25  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nézd ezt meg:

[link]

Az orvos neve: Dr Őri Zsolt

Elérhetősége: [link]

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2011-06-06 02:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Megpróbálom.

# 2/8Időpont 2011-06-07 13:57 Privát üzenet
Böngésztem rengeteget, de nem hallottam olyan h kigyógyult volna valaki... Sajnos el kell fogadni még ha időszakonként nehéz is...

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2012-04-03 09:55 Privát üzenet
nah tudtok valami megoldast?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2012-04-16 00:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos esetemben elég nehéz elfogadni. Már nem csak ezeket a vackokat látom,hanem teljesen elhomályosult a látásom.

# 5/8Időpont 2012-07-24 19:56 Privát üzenet
tanárnő nevű felhasználó válasza:

Én is keresem a megoldást, rendkívül rosszul látok, amióta van-vannak, bizonyos dolgokat egyáltalán nem tudok csinálni (pl. autóvezetés) mert szinte teljesen homályban vagyok. Antioxidánst és C vitamint hallottam, mint esetleges javulást előidézőt, most szedem, de egyelőre nincs pozitívum.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2012-09-29 21:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tanárnő! Azóta valamilyen változás?

# 7/8Időpont 2013-01-09 10:31 Privát üzenet
Washington D.C.-ben végeznek lézeres műtétet ahol szó szerint szétlövik a homályt, de így is csak a nagyobb darabokat, kötegeket tudják eltüntetni. Ha 1 két nagyobb van azokat ki lehet süttetni. Fájdalom mentes, biztonságos és szinte 100%-os eredmény.

Én is szeretném egyszer majd megcsinálni, mert nagyon zavarnak a homályaim. Reméljük idővel találnak olyan megoldást ami mindent homályt eltüntethet és elérhető lesz egy átlag ember számára is bármelyik szemészeten.

Mert ez az 5000 amerikai dollár azért nevetséges, bár biztos megéri, igazi felüdülés lehet a homályok eltűnése! :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2014-01-02 23:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valami "ellenszert" üvegtest-homály ellen?
Cseke főorvos úrnál a Soproni Kórház Szemészeti Osztályán csináltatott már valaki üvegtesti homály műtétet?
Létezik olyan szembetegség hogy "Homály hályog"?
Retina leválás? Netán üvegtest homály?
Az úszó homály mitől alakul ki? Megszüntethető?
Létezik olyan, hogy valakinek nem kap elég vért az agya, és amit megtanul nem képes visszaemlékezni rá, teljesen homály fedi az agyát?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu