Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nemrég gyógyultam ki egy...

Nemrég gyógyultam ki egy kötőhártya-gyulladásból. A szememre használt sminktermékeimet hogyan tudom fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 13:24
 1/2 anonim válasza:
sehogy. Ki kell cserélni, mert visszafertőződhet,ezt mondta dr. Ozsváth is, amikor kötőhártya gyulladásom volt
2011. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem lehet tudni, hogy a kötőhártya gyulladásodat mi okozta. Lehet, hogy olyan dekorkozmetikumokat kelle használnod, amelyek nem allergizálnak, sőt jót tesznek a bőrnek és nem bántják a szemet sem.

Én ilyennél horgonyoztam le. Abban még alhatok is kutya bajom tőle. A kötőhártya gyulladás meg bármitől lehet el is kaphatod bárhol. Használj rendszeresen olyan szemcseppet, illetve olyan szemfesték lemosót ami nagyon tiszta, természetes anyagokból készül és ne legyen benne semmi szintetikus összetevő.

2011. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!