Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtorna együtt? Szemtréning...

Szemtorna együtt? Szemtréning tanfolyam/előadás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

szeretném valakivel közösen elkezdi a szemtornát. távolra nem látok, 1.75-ös mindkét szemem.

Szeretném mielőbb megjavítani, de ha többen csináljuk sokkal könnyebb! ez biztos!

ki tart velem?:)


esetleg tapasztalatok már megjavult látású olvasóktól?:)


2011. júl. 18. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, szintén távolra nem látok jól, csak nekem sokkal nagyobb a dioptriám (-4-es).
2011. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

jajj de örülök!

hát figyelj :)

lehet neked nehezebb lesz, de sikereink ugyan úgy lesznek és támogatni tudjuk egymást!

mennyire vagy ismert a témában?

ha gondolod irj privit :)

2011. júl. 18. 18:49
 3/15 anonim ***** válasza:

Ismét én :)

Olvastam a módszerről, gyakorlatokat is végeztem, csak nem rendszeresen és szemüveghasználat mellett. Ezt úgy értem, hogy a gyakorlatok ideje alatt természetesen nem használtam a szemüveget, és igyekeztem minél hosszabb ideig nélküle meglenni, de sajnos nagyon rosszul és homályosan látok nélküle, az utcára nem merek menni ha nincs rajtam, mert egyrészt nem ismerek fel senkit, másrészt nem látom a stoplámpánál hogy mikor zöld, nem látom hányas busz érkezik, az üzletben sem tudom leolvasni az árakat, hacsak nem az orrom előtt van. És a másik fontos tényező, hogy a munkahelyemen nélkülözhetetlen az éles látás. Nem tehetem meg, hogy szemüveg nélkül menjek be...

Szóval ezek tudatában nem tudom hogy lesz-e hatása a tornának, mivel a szemüveget véglegesen nem tudnám letenni, csak itthon, délutánonként. Szerinted jutok valamire így?

2011. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
minden nap dolgozol? elég lenne szerintem két nap szünet amikor csak a szemeddel foglalkozol! utána már könnyebb lenne letenni a szemüveget!
2011. júl. 19. 09:17
 5/15 A kérdező kommentje:
milyen szemtornás oldalt olvastál? illetve weboldalt?
2011. júl. 19. 09:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem szemtorna.hu-t olvastam, meg valahonnan letöltöttem egy könyvet, ami szintén erről szólt. Gyakorlataim is voltak, olyasmik mint a szemészeten, csak sajnos egy kemény vírusnak köszönhetően letörlődött minden a gépről. Te honnan olvastál róla? Végeztél gyakorlatokat?
2011. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én elkezdtem és éreztem hogy jobb a látásom! főleg hogy mielőtt elkezdtem a szemüvegemmel is rosszul láttam már és letettem. két nap gyakorlás után javult a szemem. de feladtam:(

túl nehéz volt egyedül és zavart hogy nem látok semmit. ez volt a hiba.

onnan tudom, hogy javult már két nap alatt, mert a szemüveggel mindent tökéletesen láttam! nem ugy mint előtte!


akkor elkezdjük? ja én ezt olvastam el:


*****


csak 60 oldal)nagy képekkel, illusztrációkkal) olvasd el Te is!!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 19. 19:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Kezdhetünk :)

Megkereshetsz a maya_inanna@hotmail.com MSN címen.

2011. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

újra kellett rakni a gépemet! még nem tudlak felvenni!

hamarosan felveszlek!

2011. júl. 20. 10:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Megkérdezhetem, hogy hogy álltok a szemtornával? Érzitek a javulást?

Én egy héttel ezelőtt kezdtem el, tehát nem sokkal korábban mint ti.

Érzek némi javulást, bár nekem elég hullámzó a látásom. Egyszer jobban, egyszer kevésbé látok. Egyszer tisztábban, egyszer foltok vannak a látóteremben. Mégis érezhető a változás.:) Pedig nem is csinálom becsületesen.:(

Nálatok mi a helyzet?

2011. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!