Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Septosyl szemkenőcsnek...

A Septosyl szemkenőcsnek milyen a színe? Csak mert nem vagyok benne biztos hogy az enyém jó. Ma vettem a patikában és fehér színű, de úgy emlékszem hogy az előző átlátszó volt. Vagy így sincs semmi baja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A Septosylnak úgy másfél -két éve "vacakoltak" az összetételével, más segédanyagokat rakak mellé, mivel rájöttek, hogy a betegek soha nem tartják hűtőben, mint ahogyan azt kellene. Egy jó darabig el is tűnt a csomagolásról az 5 és 15 fok között tartandó felirat, aztán megint visszakerült rá, ennek gondolom jogi okai lehettek. Tehát régen valóban átlátszó volt, most viszont passzolom, ha más kenőcsbe keverik bele, akkor a kenőcs színe is más lehet. Ha a dobozon lévő lejárati idő szerint jó a gyógyszer, akkor egészen biztosan jó - hidd el, nagyon szigoró szabályozás biztosítja, hogy ne kapj olyan gyógyszert, ami nem az!
2011. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Gondoltam arra is, hogy esetleg túl meleg volt a táskámban, de hát 25 fokon lehet tartani max, és a táskában is csak negyed óráig volt, míg hazaértem, szóval a melegtől sem lehet szerintem. Na mindegy, ártani nem árthat gondolom, nem járt még le, szóval használom továbbra is:)
2011. aug. 16. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a színén múlik a hatékonysága
2014. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nem lehet kapni egyébként
2014. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!