Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látásjavító szemüveg használat...

Látásjavító szemüveg használata esetén hogy hordjam a szemüvegem?

Figyelt kérdés
Rendeltem internetről látásjavító szemüveget (olyat, amilyet már próbáltam, tleg működik). Azt szeretném kérdezni, ha elkezdem használni, és el kezd javulni a szemem, mit csináljak? Nem szeretnék havonta méregdrágán szemüveget cserélni. Egyáltalán ne is hordjam? Kissé tanácstalan vagyok, írhatnának, akiknek esetleg van tapasztalatuk, de persze azok gondolatait is szívesen fogadom, akiknek nincs. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 19. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Énis most rendeltem internetről hétfőn jön meg kiváncsi leszek rá biztosan hanyagolni kell a szemüveg használatát vagy régebbi szemüvegeket elővenni a fiokból vagy ha mindenképpen kell szemüveget iratni akkor gyengébbet de ez az amire szemészék nem hajlandóak ne mond meg milyen szemüveget hordtál vagy kerekits visszafele sőt minden olyan kezeléstől távol akarnak tartani amivel megszabadulhatsz a szemüvegtől és ha vizsgálatokat elvégzi mindig felfelé kerekítenek a dioprián hogy örökre rajtad maradjon a szemüveg
2011. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves kérdező és 1. válaszoló!

Privátban megírnátok, h pontosan milyen ez a látásjavító szemüveg? (márka + h honnan rendeltétek)

Köszönöm, ha válaszoltok!

2011. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A kérdés kiírása óta jó sok idő eltelt,rémelem olvasod majd.

Az lenne a kérdésem hogy milyen eredményt értél el a használatával ? (már ha használtad tovább)

Most szeretnék venni és ezen gondolkoztam mint a kérdésben írtál, hogy használ-használ, de például iskolában mit tegyek ha javult tőle a szemem és emiatt már nem jó a szemüveg. Nem lenne pénzünk arra hogy 1-2 havonta lencsét cseréltessünk benne. Előre is köszi :)

2015. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!