Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől vörös, száraz, és szúr...

Mitől vörös, száraz, és szúr a szemem?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy gépezek, vagy tv-t nézek, akár egy 5-10percet, máris elkezd a szemem égni. néztem oldalakat, ahol azt írják, hogy nézzek időközben el,de mihelyst visszanézek, újból. és már napok óta így van. tegnap pedig erősen beleszúrt az egyik szemembe valami. de nem szempilla, vagy valami, ami belement, hanem belülről szúrt. lehet, hogy mostanában kicsit többet gépezek, meg tv-zek, mint általába, mert ugye nyár van. ja, és nincs szemüvegem, vagy kont.lencsém, még elég jó a szemem. mitől lehet?
2011. aug. 28. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Pislogsz eleget? Próbálj tudatosan sokat pislogni.
2011. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát eddig még nem figyeltem, hogy mennyit pislogok, de akkor majd figyelek rá:) és köszi
2011. aug. 30. 07:54
 3/3 anonim válasza:
Ha felébred az ember és száraznak érzi a szemét minden pislantás fájdalommal jár, mintha homokot szórtak volna a szemébe. Akkor nagy valószínűség szerint D, D3 vitamin hiánya van. Főleg ősszel, télen és tavasszal jelentkezik általában mivel a szervezetünk csak napfény hatására tudja előállítani a fentebb említett vitaminokat. Sem a fénycső, monitor,tv nézés miatt nem szárad ki az ember szeme. Szóval vitamin pótlás, én személy szerint a biotech usa D3 vitaminját szedem. Egy nap, egy tabletta. Bevált. A szemszárazságom megszűnt. Ha előjön egy tabletta és meg van oldva.
2017. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!