Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Multifokális (progresszív)...

Multifokális (progresszív) lencse legkevesebb kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
csak úg mégis... 3.000 vagy 30.000 vagy 300.000 :D Szóval értitek
2011. szept. 14. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
30 ezer körül szerintem (az egyszerűbb)
2011. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 6500/db volt akciósan (amúgy 9900/db)

De ez ilyen régebbi fajta, és nem annyira sötétedik be, de nekem tökéletes :D

1000-szer jobb mint a sima lencse

(már ha erre gondoltál) :D

2011. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ofotertbe 17000 ft a komlett szemuveg a multifokalis takarekos akcio kereten belul. De am eleg valtozo arakkal dolgozik mindenki. Attol fuggoen h milyen szeles az olvasoresz, fenyre sotetedo vagy nem, stb.
2011. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Magyarországon egyedül a Válság Szemüvegdiszkont árai a legmérsékeltebbek. Ezek is "borsosak" ugyan, de az összes árkategória közül ezek a legalacsonyabbak. Budapesten egyedül az Erzsébet körúton van ilyen üzlet. Alap szemüvegek optikai felméréssel, kerettel együtt 6990 Ft.-tól indulnak. Néhány nagyobb városban is van egy-egy ilyen üzlet. Keress rá a Neten. A multifunkciós szemüveg jelen pillanatban a legkorszerűbb. Ennek az árát pedig meg kell fizetni, bármilyen optikushoz is mész el. A legalacsonyabb ára az ilyen lencséknek is a Válság Szemüvegdiszkontban van (magyar szakemberek, magyar alapanyagokkal dolgoznak, ezért tudnak mérsékeltebb árakkal dolgozni...).
2012. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsánat, a multifokális, progresszív lencsék árát az előbbi kommentemből kifelejtettem: 15.990 Ft.-tól indulnak. Épp tegnap tudakoltuk meg a Válság Szemüvegdiszkontban, ezért tudom ezt ilyen pontosan. :)
2012. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Irigykedve olvasom a válaszokat, hogy mennyiből hoztok ki Ofotértnél egy multifokális progresszivet.


Az OpticWorld nekem 2015 juliusában 75000 (hetvenötezer, nincs elírás) forintot kért volna egy-egy lencse csiszolásáért, kórházi recept alapján. És akkor éppen volt félárú akciójuk (talán még most is van). Ennyiért nem kellett, mert úgy tűnik az egyfokuszúval se jött be az, amire a szemorvos számított (vagyis lehet, hogy feleslegesen dobtam volna ki a multifokális lencsére annyi pénzt).


A válaszom nem a "legkevesebb". Mások olcsóbbat írtak.

Én 2015 juliusában kérdeztem meg az opticworldöt és ezt a választ kaptam (alternativák nélkül, csak ezt ajánlották fel).

2015. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!