Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét lehet használni...

Kontaktlencsét lehet használni 16 évesen?

Figyelt kérdés

Mármint hallottam hogy csak 18éves kortól írják fel. De internetről ugyan olyan kontaktlencséket lehet rendelni.

Az az igazság hogy nem nagyon szeretem a szemüvegemet és ha lehet hogy inkább orvos írjon fel akkor elmennék orvoshoz.


2011. szept. 18. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.
2011. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

16 évesen lehet hordani, de semmiképp se neten rendelttel próbálkozz először. De kontaklencsét feliratni nem lehet SZTKban mint szemüveget.

Optikákban kapsz majd próbalencsét, hogy egyáltalán bírja-e a szemed, és betanítanak, hogy hogyan kell ki és berakni a lencsét.

2011. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!:)
2011. szept. 18. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Rendelni nem is tudnál amíg nem tudod a szemed adatait. A szemüveg dioptriája mindig más mint a kontaktlencséé.
2011. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!