Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az ofotértnél/vision expresszn...

Az ofotértnél/vision expressznél (szinte mindegy, mert ugyanaz a cég) hozott keretbe is becsiszolják a lencséket?

Figyelt kérdés

Akár valami olvasószemüveg keretbe is?


Az a helyzet, h nem akarok 15 ezret kiadni egy amúgy is szar keretért. Viszont kiváló párezer forintos olvasószemüvegeket gyártanak már, amiből a lencséket kivéve ugyanolyan (de tényleg, ugyanolyan) keretet kapsz mint a normál szemüvegek.


2011. okt. 10. 02:10
 1/2 anonim ***** válasza:

nem ugyanaz a cég

kérdezd meg őket, de szinte biztos, hogy nem jössz ki jobban anyagilag - garanciát nem kapsz rá és csak saját felelősségre csinálják meg, ha egyáltalán elvállalják + a lencse általában olcsóbb, ha a keretet is ott veszed meg


azok a pár ezres tingli-tangli keretek nem bírnak annyit és az sem biztos, hogy pont a te lencsédet bele lehet tenni (nekem is tetszenek bizonyos keretek, kerettípusok, de az én lencséimet a keretek 95 %-ba nem lehet beletenni)


vision expressnél az egészségpénztári kártyákra ill a törzsvásárlói kártyára (kb 2000 Ft) nagymértékű kedvezményeket adnak - sőt még a diákigazolványra/nyugdíjas igazolványra is


+ állandóan vannak akcióik is...

2011. okt. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem megéri beruházni egy normális keretbe is.
2011. okt. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!