Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Színtévesztéssel lehet egyálta...

Színtévesztéssel lehet egyáltalán valamihez kezdeni az életben?

Figyelt kérdés
Az összes szakma, ami kicsit is érdekelne kivan zárva emiatt a fogyatékosságom miatt...Komolyan nem tudom, hogy mihez kezdjek magammal.
2011. okt. 20. 16:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ne olyan szakmát keres :D Mik érdekelnek?
2011. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Én is színtévesztő vagyok de még csak egyszer okozott problémát....kémia gyak. zh-nál a titráláskor ....
2011. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
legyél kertész. Az igazán jó kertész tapintással is megismeri a növényt, nem csak színről (azért az jó, ha az alakját látod, de azt látod:) )
2011. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
én is az vagyok,de olyan helyen tanulok ahol nem lehetne.Azt mondták, hogy nem vagyok az, de szerintem csak azért, hogy kevesebb nyűg legyen. ha nem vészes akkor ne mondd el.
2011. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
amik érdekelnek, azok közül mind benne a listában, ami nem lehetek...amúgy szinte egyik ábrát sem látom a kínai könyvben, úgyhogy tuti észreveszik
2011. okt. 20. 16:40
 6/37 anonim válasza:
miért kínai akarsz lenni? :D
2011. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Legyél könyvelő, annak aztán semmi köze a színekhez. Vagy nyelvtanár vagy bolti eladó.. Igazából rengeteg szakma van, amihez nem kell látni a színeket. Amúgy nem csak te vagy így ezzel, hogy bizonyos munkák ki vannak zárva, mert színtévesztő vagy. Pl. aki alacsony az nem lehet stewardess, aki rossz matekból annak eleve minden ki van zárva a bölcsész dolgokon kívül (amikkel mint tudjuk a mekiig lehet jutni), aki imád sütni, de nem elég erős, az nem lehet szakács (aki túl gyenge azt nem veszik fel) stb..
2011. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
A kínai írásjeleknek mi köze a színtévesztéshez? De tényleg, lehet én nem vagyok elég tájékozott, de nem tudom.
2011. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy bolti eladó sem lehetek :D Mondjuk nem is lennék
2011. okt. 20. 16:45
 10/37 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:45


Amivel a színtévesztőket szűrik,a zt kínai könyvnek nevezik.

ilyen ábrák vannak benne:


[link]

2011. okt. 20. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!