Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az Ofotért, vagy Vision...

Az Ofotért, vagy Vision Express boltban jól értenek a szemvizsgálathoz?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek, itt megvizsgálják jól a szemem, és adnak jó kontaktlencsét?

Csakmert iamerősöm szerint azok nem szemészek, és csak elrontják a szemem...


2011. okt. 27. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Ofotértben most szóltak hogy amúgy már 1 éve be van fokozottan ereződve a szemem,és ez csak romlani fog,szóval nem lenne szabad lencsét hordanom egyátalán!És hogy ezt már vagy 1 éve tudták,rajta volt a "kartonomon" csak elfelejtettek szólni...
2011. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így igaz, nem orvosok, optimeristák.Engem jól lecseszett a szemorvos, mert évekig nem látott, optikusnál csináltattam a szemüvegemet, ott vizsgáltak is, de nem vették észre, hogy zöldhályogom van. nyilván , mert ők nem erre vannak kiképezve.

a szem vizsgálata orvosi feladat, a látásjavítás pedig

az optikusok dolga.

2011. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a sok optometrista meg xsak ugy hobbibol kapja a diplomat. Egyebkent az ofotertekben is van orvos...ra kell kerdezni. Egyebkent az orvosok attol h van. Egy dr jeloles a nevuk mellett vaan attol meg nem istenek. Egyebkent a futoszalagon torteno sztk rendelestol tobb hibas receptet kapunk, mint a mi optometristanktol.
2011. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok szemészeten közlik, hogy a kontaktlencsékkel nem foglalkoznak, menj optikába. Ott jobban értenek hozzá mindenképp.

Ofotértbe járok, soha nem volt semmi gondom velük. Elrontani senki nem fogja a szemed... csak megvizsgálnak, és lencsét adnak, ettől nem lesz bajod. Ha nem jó neked azt meg úgyis érzed. Ezért van a próbalencse.

2011. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!