Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemem alatt nagyon durván...

Szemem alatt nagyon durván lila! Mivel tudnám eltüntetni? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés
a szemem alatt évek óta lila..mintha benyomtak volna egyet. tökszép arcom van(nem nagyképüségből mondom,csak mások is mindig dicsérnek,hogy milyen szép vagyok,meg hát énis annak látom magam) vagyis annak látnám,ha nem kellene rám az alapozó. tökéletes bőröm van,sehol egy mitesszer,sehol egy pattanás..eddig mind szép és jó...de a szemem alatti lilaságra muszály rákennem az alapozót..vagyis az egész arcomra rákell,mert hülyén nézne ki,ha csak a szemem alá kennék..kinti fénynél eléggé elüt.(próbáltam már) viszont nem akarok mindennap alapozót használni amikor nincs bőrhibám,és nem szeretném feleslegesen öregiteni a bőröm. Van valami megoldás erre a lilaságra? ha van valami plasztikai beavatkozás ami tényleg eltünteti véglegesen,még arra is összegyüjteném a pénzt,nagyon el vagyok keseredve...úgy nézek ki alapozó nélkül tőle mint egy drogos:(
2011. okt. 28. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Hátha segít )

2011. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miota van ez a tunet? Emesztorendszer, vagy vitaminhiany is okozhatja, tehat orvosi kivizsgalas!
2011. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már a kiskori képeimen is láttam egy enyhe lilaságot a szemem alatt..de azt alig lehetett észrevenni..ha csak olyan lenne,boldoglennék..de az idő múlásával egyre sötétebb és sötétebb lett..mármár fekete..
2011. okt. 28. 08:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azért kellene orvoshoz menni előbb mint ahogy a cikk is írja hogy kizárjátok minden betegséget vagy épp megtaláljátok a pont rád illőt.
2011. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

fix igy vok en is, csak en fiu vok.

meg alapozoval sem tom takarni mivel ritka az olyan fiu aki sminkeli magat.

szerintem orvoshoz fordulok, de anyam szerint nem erdemes, mert elmulik.

de engem nagyon zavar

2011. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

08:08

Emeszteseddel soha nem volt problema? Ezt kikellene vizsgaltatni, mivel elkepzelheto, hogy valami belso okozoja van, a vashiany, de mas vit.hiany is okozhatja, de az emesztorendszer is okozhat ilyen tunetet, mivel ez nem normalis jelenseg.

2011. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kb 2 éve voltam vérvételen,akkor borzalmasan alacsony volt a vasam..szedtem 4 hónapig vastablettát,azután normalizálódott...de a lilaság még mindig ottvolt a szemem alatt..bár ha jól emlékszem halványabb volt..lehetséges,hogy újra lecsökkent a vasam?létezik ilyen,hogy egyszer helyreáll,és utána megint lecsökken?
2011. okt. 28. 10:03
 8/9 A kérdező kommentje:
jaa..jut eszembe.dohányzás is okozhatja? mert sajnos dohányzom..
2011. okt. 28. 10:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ilyen volt! Gyerekkorom óta. A gyerekeim meg örökölték...

Sajnos én csak nemrég kezdtem alapozót használni - előbb kellett volna! Mondjuk ez is csak részben használ.

Az emésztéshez köze lehet, ezt ki kell tapasztalni. A rostdús étrend talán segíthet. Nekem még nem sikerült megoldanom.

(És tényleg úgy nézek, ki, mint egy drogos, a múltkor a reptéren külön levették a mintát a cuccomról... :))))

Vicces, mert sosem drogoznék.)

2012. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!