Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől pattant el egy ér a...

Mitől pattant el egy ér a szememben?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap rossz volt a közérzetem, fájt a fejem, éreztem, hogy gyorsabban ver a szívem, melegséget éreztem, főleg a fejemben. Délután elmentem edzeni, és mire hazaértem, a szememben egy szabályos kisebb anyajegy nagyságú piros pont volt, körülötte bevérzéssel. Gondolom megpattant egy ér. Mitől történhetett? Egyébként is a szemem nagyon érzékeny, sokszor szokott bevörösödni, reggel, este..gyakran használok visine szemcseppet. 20 éves nő vagyok. Köszönöm a válaszokat.:)
2011. nov. 8. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek, hogy valamivel túlerőltetted a szervezetedet,vagy az életmódodban lehet valami, ami megviselt.

Nem lett volna szabad így edzeni, inkább pihenni kellett volna.

A bevérzés el fog múlni.

Egyszer nekem is volt hasonló!Munkahelyemen borzasztóan megfájdult a fejem, a gyógyszer sem segített, nagyon levert voltam.Kollégám szerint az arcom is kicsit meg volt duzzadva.Aztán mikor végre hazajutottam, bevettem egy másik tablettát és azonnal bezuhantam az ágyba, vizes zsepivel a fejemen.Nos, ettől nagy nehezen rendbe jöttem.Viszont felfedeztem, hogy két karomon tűhegynyi kis piros bevérzések keletkezek, ezek azelőtt nem voltak ott.Nekem sajnos nem múltak el.Máig nem derült ki, hogy igazából miért voltam olyan rosszul és a kis pöttyök hogyan lehettek ezzel összefüggésben.Én arra tippelek, hogy valami allergia vagy enyhe mérgezés okozhatta nálam mindezt, mivel erős vegyszerekkel dolgoztam akkoriban.

2011. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! Ne is menjek akkor edzeni, míg meg nem gyógyul (remélve, hogy elmúlik minél hamarabb)? Vagy esetleg keressek ma fel egy szemészetet és nézessem meg?
2011. nov. 8. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
egy kisebb kipattant ér az nem gond, inkább a kiváltó ok lehet gond, biztos megerőltetted a szervezeted, v felment a vérnyomásod
2011. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szemészetet felkeresni sosem árthat.Talán van olyan szemcsepp, amitől hamarabb elmúlik a bevérzés.

Szerintem most egy ideig, pár napig ne edzzél, kíméld magad.A vérnyomásod is tényleg jó lenne megnézetni.

2011. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyanús a vérnyomás. A szemcseppel pedig vigyázz, mert allergiát okozhat ha túl sokat használod. Nekem ezt egy orvos mondta.
2011. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) elmegyek szemészetre, megnézetem a biztonság kedvéért:)
2011. nov. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!