Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A vissza tartott sírás okozhat...

A vissza tartott sírás okozhat állandó szemkönnyezést?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 09:30
 1/5 Antimod ***** válasza:
Orrfolyást is okozhat.
2011. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy eldugult könnycsatornák.
2011. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen.
2011. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem 8 éve , vagyis 12 éves koromtol állandoan konnyezik a szemem, szinte minden nap télen és nyáron is, kiválthatja a tul hideg, meleg vagy akármely allergén anyagok, az orvosok nem tudták megállapitani miért van ez, pedig megszámlálhatatlan sok orvostól kértem segitséget ezugyben, mert nagyon kellemetlen, többször be is gyulladt. Könnycsatorna-mosást többször elvégeztek rajtam, de semmi hatása nem volt. Tavaly decemberben műtétre is sor került volna, de már nem hittem semmiben. Még mindig tart, és még mindig kellemetlen napi rendszerességgel törölgetni a szemem. Egyébként ezt az egészet az orvosok is csak találgatással magyarázták, viszont én azóta észleltem magamon ezt, mikor a szociális helyzetem is megromlott, és a depresszió és szorongás tüneteivel együtt jelentkezett a szemkönnyezésem. Bár az első kettő már rég elmúlt, úgymond...kinőttem, de a szemkönnyezésem sajnos megmaradt.
2011. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam arra,hogy esetleg szorongás, lelki gondok is hozzájárulnak a tünetekhez,mivel igen mély érzésű beállítottságú ember vagyok/sajnos nem tehetek róla/,aki tudja mit jelent,az átérzi a problémámat.
2011. dec. 3. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!