Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ismeri valaki a Feszl Optikát?

Ismeri valaki a Feszl Optikát?

Figyelt kérdés
Nos, mivel én nem találtam róla semmit, ezért nyitottam ezt a kérdést.
2011. nov. 14. 14:02
 1/1 A kérdező kommentje:

Eltört a szemüvegem, múlt hét végén, pénteken.

Nincs másik szemüvegem, a szemem -10 és -12 -es, tehát szemüveg nélkül semmit nem látok. Elvittem egy pár optikushoz, itt ahol lakom, érthető módon egyik sem tudta helyben megcsinálni, egy hét időtávlatra vállalta. Mondanom sem kell, nem adtam le, de az egyik kedves hölgy mondta, hogy a Feszl optikában meg tudják csinálni.

Megnéztem a honlapjukat is, valamilyen überkirály lézeres technikával hegesztenek. Nos, pórul jártam, pénteken délután már nem volt bent a kolléga, aki csinálja.

Hétfő reggel fél8ra kaptam időpontot, jóval nyitás előtt ugye.

Elég mogorva fogadtatásban volt részem, másfél óráig várnom is kellett, persze kint, hisz még "zárva" voltak, de ez még érthető és elfogadható is.

Nos miután visszamentem a szemüvegemért, leszámoltam 5000 Forintot, ennyibe került a soron kívüliség + munka.

Oké, mondom, belefér.

No és itt jön a DE: olyan hegesztést kaptam, ami azt hitette velem, hogy kontár keze van benne.

Nem elég, hogy látszik a nyoma, ami nem mellesleg eltérő színű, mint a szemüveg színe, de még a lencse kis része is beleolvadt a törésnél. Ez került 5000 Forintba.

Szemüveg nélkül nem látok, így a félhomályban nem vettem ezt észre, de nem is számítottam rá, hogy erre figyelni kéne. Ha ez a szemüveg még egyszer eltörik, nincs az a kéz vagy gép amelyik újra összerakja...

A történet legyen tanulságos. Senki ne járjon így, mint én.

2011. nov. 14. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!