Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » MIlyen márkájú kontaktlencsét...

MIlyen márkájú kontaktlencsét vegyek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja van lencsém.Azt tudom,hogy milyen görbület,hányas dioptria,meg minden,de azt nem tudom,hogy a jelenlegi milyen márkájú.

Szeretnék neten venni 3 havi adagot,mert úgy sokkal olcsóbb és így karácsony előtt.azért nem mindegy,hogy 10 vagy 18 ezret adok ki.Ha másik márkájút veszek ,mint ami most van az nagy baj?


2011. nov. 20. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj, de az adatoknak (görbület, dioptria, stb) egyeznie kell. Illetve a típusa is legyen ugyanaz, pl. ha lágy van most, ne cserélj félkeményre, legyen az új is lágy lencse.
2011. nov. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyet ne csinálj, mert más márka más anyagú és a szemed nem biztos hogy bírja majd. Én is így jártam, kivágtam az ablakon egy csomó pénzt mert nem lett jó amit rendeltem, pedig a dioptria, görbület, átmérő megegyezett.

Hogyhogy nem tudod milyen a mostani lencséd? Csak van doboza, papír róla, bármi? Mikor megrendelik is felírják, az optikusod biztos meg tudja mondani.

Ha mindenképp új fajtát akarsz akkor előtte kérj belőle próbalencsét.

2011. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!