Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » EOS színes kontaklencséhez (...

EOS színes kontaklencséhez ( 38%os víztartalmú, egy évig hasnálható, nem dioptriás) Milyen egy lépcsős ápolófolyadékot vegyek? Mivel az offotértben csak elhajtottak hogy így nem tudnak semmit ajánlani.

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem tudtak semmilyet ajánlani? ez nem értem. mivel elég alacsony a víztartalma ezért a folyadékon ne spórolj, nekem sima noname kombifolyadékom volt a színes lencsémhez, de az 56%-os volt, így nem is volt semmi gondom vele.
2011. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt mondták hogy ott kérdezzem meg ahol veszem. de mivel rendeltem külföldről ezért nem tudom megkérdezni. nem gondoltam volna hogy ez akkora probléma mint amekkorát az a nő kerített belőle. nem is akartam spórolni. csak mivel eddig nem volt még kontaktlencsém, internetről próbáltam kiokosodni, de sehol sem találok konkrétumokat.
2011. dec. 5. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

a nő csak bunkózott veled..egyébként nekem rendkívül rossz tapasztalatom van az Ofotértesekkel, nem tudom mit képzelnek magukról.na de szerintem egy jobb minőségű kombifolyadék biztos jó lesz.

pl itt van ez , ez biztosan jó.

[link]

2011. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ReNut én semmiképp nem ajánlom, mindenhol azt sózták rám eleinte hogy milyen jó, hát olyan mint a víz kábé, nem nedvesít rendesen. Ami nekem bevált végül az a Rossmannban kapható folyadék. Nem azért mert olcsó, bár ez is előnye, de nagyon jó. Simán veri a nagy márkásakat. Bármilyen lágy lencséhez jó.
2011. dec. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!