Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy zajlik egy Kayser-Fleisch...

Hogy zajlik egy Kayser-Fleischer gyűrű vizsgálat és mit jelent az, hogy "uveitis"?

Figyelt kérdés

2011. dec. 9. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Az uveitis a szem "belsejének" a gyulladását jelenti. Nekem egy kb. egy éve a szemem érhártya része volt begyulladva, a legyengült immunrendszerem és hosszan tartó fülgyulladásom miatt (vizsgaidőszak....), ami ráment a szememre. De ennek a betegségnek lehet valami góc is az oka, ami a szervezetben van. A kérdésed első felére nem tudom a választ, ahogy utánanéztem valamilyen májbetegséget jelent, ami a szemen is megjelenik. Gondolom az uveitis-t nálad ez okozta. Kitartást, és fontos a pozitív hozzáállás, mert ennek néha több, mint fél év a gyógyulási ideje. Üdv: R
2011. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!