Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miskolcon hol lehet olcsó...

Miskolcon hol lehet olcsó szemüveget készíttetni?

Figyelt kérdés

Új keretet is szeretnék, illetve vékonyított lencséket meg hasonló "extrákat" és eddig kb. 30 ezer forintba fájt ez nekem a korábbi években. Tudnátok most itt Miskolcon olyan helyet mondani, ahol ezt olcsóbban megcsinálják? Természetesen normális kerettel és normális minőségben!


Köszönöm!


21/F


2011. dec. 12. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Válság szemüvegdiszkontban a legolcsóbban, és jó minőségű magyar gyártmányú szemüveget készíttethetsz. Négy ilyen üzlet van az országban, az egyik Miskolcon.

[link]

2011. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vadászni kell az akciókra, most a Vision expressben vannak féláron a keretek. ha ott törzsvásárló vagy, akkor a kötelező szemészeti vizsgálat is ingyenes. Van, hogy az Ofotért is nagyon jó akciókat csinál, érdemes őket kivárni. Én a nyáron csináltattam a Tóth Optikában (Kazinczy könyvesbolt mellett) véknyított, karcolódásmentes, és fényre sötétedő(!!!) szemüveget, 41800ft volt mindennel együtt. ez egyébként a páromnak 3 évvel ezelőtt 70000-be fájt.
2011. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mr.Rigo válasza:

Igen, az akciókat kell figyelni, mert úgy simán féláron is hozzájutsz lencséhez vagy a kerethez. Az olcsó cuccokkal vigyázni kell, mert a legolcsóbb mindig gagyi is, a legjobb a fémkeret mert egy-több évtizedet is kibír.


A Kis üzletetek a legjobbak, ahol az optikus tulajdonos dolgozik, mert profi szakember. Ilyen a sétálóutca mellett több, például a Szín-Optika nekem a legjobban bejön.


Gyors, pontos, kedves, folyamatosan vannak akciók, divatos, garanciás termékei vannak, és ha összehasonlítod a "nagy" üzletekkel, akkor jobbak az árai, mert nem akar "nagy hasznot" leakasztani.

2022. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!