Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az egyik szememben van 2...

Az egyik szememben van 2 fekete pötty. Mi lehet ez? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 14. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Szép Szemed van! Remélem lány vagy!


A szemedben idegen anyag van! Lányoknál tömbnyire smink, motorosoknál bicikliseknél bogát szokott benne leni.

Menny el szemészetre, normális helyen ambuláns ellátás során percek alatt kiveszik. Megvakulni nem fogsz de komoly bajokat okozhat és mire jelentkeznek a tünetek esetleg meg is feledkezel a potyröl.

2011. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Szép Szemed van! Remélem lány vagy!


A szemedben idegen anyag van! Lányoknál tömbnyire smink, motorosoknál bicikliseknél bogát szokott benne leni.

Menny el szemészetre, normális helyen ambuláns ellátás során percek alatt kiveszik. Megvakulni nem fogsz de komoly bajokat okozhat és mire jelentkeznek a tünetek esetleg meg is feledkezel a potyről.

2011. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

izé bogár...

Ráadásul kétszer ment el!

2011. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen lány vagyok és köszi :D

de már kiskorom óta ott van az a két pötty, a látásban sosem zavart. a komoly gondok alatt mit értesz? és ezt hogy 'veszik ki' ?

2011. dec. 14. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kicsi korod óta ott van, akkor nem kell vele foglalkoznod, neked odanőtt valami, ami másnak nem. Ha szemészeten jársz, megkérdezheted, hogy mi az :)
2011. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

azon is gondolkoztam, hogy esetleg anyajegy nem lehet?? vagy oda nem is nőhet? :D (lehet most nagy hülyeséget kérdeztem)

2011. dec. 15. 13:15
 7/13 anonim ***** válasza:
mell probléma
2011. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

16:15


??

2011. dec. 15. 16:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
DE anyajegy! nekem is van, és én szemészeten nézettem meg, ott mondták, hogy anyajegy. Tökre meglepett, hogy szemen is nőhet, de ez van.
2011. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

akkor a rejtély megoldva :D

köszönöm szépen

2011. dec. 31. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!