Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A napi kontaktlencsét ha több...

A napi kontaktlencsét ha több napig használom mi bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés
Este leveszem, berakom a tárolóba, reggel meg vissza. Ebből milyen problémák lehetnek?
2011. dec. 23. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Semmi. Én is úgy használtam, 2-3 napig.
2011. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
télleg semmi. de ha érzékeny rá a szemed vagy fáj a fejed tőle akkor az egy naposat se használd nehogy romoljon a látásod.
2011. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és a lencse vizet mindig cseréld mert gyulladás okozhat
2011. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha éppen olyan lencsét fogsz ki szétszakadhat a szemedben, mivel ezeknek a nem olyan nagy a víztartalma.

Velem előfordult ilyen új napi lencsével is, azt hittem kb ottmaradok úgy fájt, de kb fél óra alatt sikerült kioperálnom minden darabot. Ha egyszer ilyen előfordul veled többet nem fogod túlhordani az biztos.

2011. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem leginkább a szaruhártyafekély aggaszt. Szóval inkább nem spórolok.
2011. dec. 23. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha rendszeresen viseled még mindig jobban megéri a havi vagy 2 hetes lencse, érdeklődd meg az akciókat az optikákban, stb.
2011. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan lapos a szaruhártyám, hogy csak napi van belőle.
2011. dec. 23. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!