Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok homályosan a...

Miért látok homályosan a dioptria nélküli (színes) kontaktlencsével?

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
mert nem a te szemedre való...be kellett volna méretni, milyen lencse való a szemedre, nem netről rendelgetni találomra
2011. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a görbületre gondolsz? tudom, hogy igazából ez így egészségtelen, de úgy tudom nagyon drága egy vizsgálat:s egyébként nem mindig látok vele homályosan, csak néha,főleg miután berakom. de általában teljesen jó.
2011. dec. 27. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
görbületre is...a vizsgálat meg kb 2-3000 Ft, olcsóbb, mint a fehér bot
2011. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem... de nemhinném hogy attól megvakulok, hogy néha néha berakom...de mindegy.
2012. jan. 4. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
gratulálok.. nagyon menő vagy.
2012. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is gratulálok neked, hogy nincs jobb dolgod, minthogy oltogass másokat.
2012. máj. 8. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A kérdésedre sajnos nem tudom a választ, de remélem azért segíthetek.

Én is nemrég kerestem színes kontaktlencsét, így az Árkádban barátnőmmel találomra bementünk egy optikába, ahol ingyenesen felpróbálhattuk a kontaktlencsét, és a szükséges vizsgálatokat is megcsinálták. Én is homályosan láttam vele, mondjuk ez nem meglepő, mert én amúgy is szemüveges vagyok, de barátnőm is arra panaszkodott, hogy homályosan látott vele.

Nem tudom, hol laksz, de a Fresh optikában ingyenes volt minden. :) És ha bemész, talán meg tudják válaszolni a kérdésedet is.:)) (hozzáteszem, hogy betette a csaj a lencséket, aztán felvettem a szemüvegemet, és még akkor is homályosan láttam..)

2012. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!