Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -1 a szemet ha elkezdeném a...

-1 a szemet ha elkezdeném a Bates módszert érne vmit? érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mínuszos szemet csak műtéttel lehet helyrehozni.
2012. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
ha fiatal vagy segíthet, ha viszont már nem vagy fejlődésben akkor hiába.
2012. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az lenne a leg jobb, ha kipróbálnád, és megtapasztalnád, hogy ér-e valamit nálad. Hisz nem kerül pénzbe, túl sok időt nem is kell ráfordítani, csak oda figyelni, hogy lelkiismeretesen csináld, és ne blicceld el.

Itt elég változó véleményeket fogsz kapni. Én is olvasgattam a Bates módszerről írt tapasztalatokat az oldalon, és igen változóak. Többen azt írják, hogy használt, többen pedig, hogy nem. Valószínűleg több mindentől is függ, hogy eredményes lesz-e.

Én még a nyáron csináltam hetekig. Javult a látásom észrevehetően. Utána elkényelmesedtem sajnos, és abbahagytam. Most nemrég újra kezdtem, és ismét tapasztalom a javulást.

Tehát rajta, próbáld ki. Veszteni nem fogsz vele ha nem javul a látásod tőle, mindössze az életedből x időt naponta, de legalább megpróbáltad, és megadtad az esélyt, hogy segítsen. Az itteni vegyes tapasztalatok alapján úgysem fogsz tudni dönteni. Ha hozzá vesszük, hogy nem csak tapasztalatból válaszolnak egyesek, hanem mindössze szkeptikusak, és annak adnak hangot...Kezd el, ha mondjuk még egy hónap múlva sincs javulás, akkor sajna nem jött be, de legalább megpróbáltad.

2012. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!