Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemműtét eredmények statiszti...

Szemműtét eredmények statisztikája (táblázat)?

Figyelt kérdés
Valahol láttam nemrég egy oldalt, egy táblázat volt rajta, ahova lézeres szemműtéttel kezelt pácienseknek az adatai voltak beírva, de most nem találom ezt az oldalt. A táblázatban olyanok voltak, mint pl.: hány dioptriás volt a jobb és bal szeme a kezelés előtt (nyers vizus?), és hogy alakult az eredmény bizonyos idő után, pl. egy héttel később, egy hónap után, stb... Meg az is, hogy PRK vagy IntraLASIK műtét volt-e. Valaki nem tudja, hogy hol találom azt az oldalt? Egy elég hosszú lista volt, mármint, sokan betették oda az adataikat.
2012. jan. 19. 12:54
 1/7 Holyshit válasza:
2012. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most azt hiszed, hogy besz_rok? Már túl vagyok a műtéten, úgyhogy ez nem jött be! :PPP
2012. jan. 19. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

szerintem itt nézted:

[link]

nekem is most volt... az első hét a legrosszabb... most én is izgulok, mert ma voltam 1 hónapos kontrollon:)

2012. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, elolvastam teljesen a kérdésed... ezen nem voltak ennyire részletezve a dolgok, de a statisztikát a "tovább" feliratra kattintva találod meg
2012. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem erre gondoltam!
2012. jan. 25. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]

2013. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az!! :D Ezt kerestem! Mondjuk már megműtöttek, de így is hasznos lehet!
2013. jan. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!