Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Led monitor károsabbm mint a crt?

Led monitor károsabbm mint a crt?

Figyelt kérdés

Most cseréltem le a régi crt monitoromat egy led monitorra. Régen sosem volt az a preoblémám, hogy fájt utána a szemem. Amióta megvettem, azóta állandóan vörös, és fáj a szemem.

Az új monitor miatt? Vagy beállítás probléma?

/Samsung e2220n/ 1920*1080-60Hz -en használom.



2012. febr. 5. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre ha rákeresel millió helyen beszélnek róla és mindenhol mást írnak az emberek... nem tudom, nekem egyikkel sincs bajom, pedig mindkettőt használom már elég sok éve. Elején még hozzá kell szoknia a szemnek mindegyikhez. Ha túl világosra van véve az nem jó semmiképp. Ha a felbontás olyan hogy nagyon kicsik a dolgok a képernyőn tőle, az sem jó a szemnek.
2012. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D.O.81 válasza:

Üdv!


Lehet, hogy nem veszed észre, de a monitorod igencsak nem képes folyamatosan világítani, sőt, jobban villog, mint a hagyományos crt monitorod.


Üdv!

2012. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!