Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Beesett, karikás szem: lehet...

Beesett, karikás szem: lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

- néha kávézom

- ritkán alkoholt iszom

- sokat ülök a számítógép előtt (sokszor sötétben)

- rengeteget sírok


Az első kettőt nullára tudom csökkenteni, a harmadikat picit visszafogni, a negyedik az sajnos egyelőre valószínűleg marad. Így el fognak tűnni a szemeim alól azok a sötét árkok? Vagy lehet más oka is?



2012. febr. 5. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet. De akkor fog eltűnni, ha a harmadikat "sokat kacagok"-ra cseréled.

addig ügyelj, h ne legyne székrekedésed, és borogasd a szemed nyers reszelt krumplival!

2012. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tuti hogy stressz okozza mint a sírást is. Így először azt kellene valamennyire csökkenteni szerintem. Más nem tervezz magadnak egy szabadidős fél/egész napot amikor avval foglalkozol amit/akit szeretsz.
2012. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A sírás amúgy a könny miatt rossz, mert sós, vagy ilyesmi? Vagy a lelki része miatt, tehát, ha az ember visszatartja, nem segít semmit, mert belül ugyanazt érzi és az kiül az arcára?
2012. febr. 5. 17:46
 4/7 anonim válasza:
Könny feladata eleve a szem védelme, így nem károsít hanem segít. Viszont a stressz az már eléggé káros ,idegi alapon személyiségtől függően bármire tud hatni.
2012. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lelki része miatt. Míg nem lesz rendben az életed, addig legjobb a sárga korrektor a szem alatti karikákra.

Meglátszik, figyeld meg az embereket. Akinek nagy baja van, sötét felhők vannak körülötte. Szeme alatt árnyék. Nekem mindig volt. S egyszer egyenesbe jöttem , ráadásul szerelmes lettem, s 40 év után eltűnt a karika. látni a régi fotóimon , mikor volt jobb v rosszabb az életem.

2012. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen értelemben a sírás inkább hazsnál, mert megkönnyebbülsz. Arra gondoltam, hogy abánat nem tesz jót a karikáknak. Meg nem tudsz jól aludni tőle, az is baj.

Méregtelenítés azért neked is jót tesz.

2012. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nyomtam a kezeket! :)
2012. febr. 6. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!