Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét vennék javaslatok?

Kontaktlencsét vennék javaslatok?

Figyelt kérdés
nem értek hozzá, hogy mit hogyan a kontaktlencsével kapcsolatba de voltam nem rég szemészeten -1,5ös mind2 szemem és hogy már lehet kontaktlenycsém nem kell hozzá semmi papír. azt olvastam neten olcsobban hozzálehet jutni és ha tudnátok adni oldalakat hogy honnan rendeljem meg valamint hogy valamit tudni kell még róla mielőtt megrendelném?

2012. febr. 19. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp optikusnál kell megrendelni az elsőt, ott megnéznek rendesen minden adat meglesz utána már tudni fogod az adatokat és vehetsz a neten magadnak amilyen márka kell!


Magadtól ne vegyél met nem csak a dioptria számít! Rossz görbület okozhat bajokat

2012. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom valaszodat. Akkor holnap el is megyek megveszem az elsőt viszont tudnál linkelni oldalt ami megbizhato es olcson tudok beszerezni ilyet, valamint hogy a márkàja mind1 vagy az lényeges és melyik a jófajta?
2012. febr. 20. 00:00
 3/7 anonim válasza:
Hiaba irjuk hogy nekunk mi a jo, mert neked nem biztos hogy az lesz jo. Optilen.hu oldalon szoktam rendelni, sok lencse ott a legolcsobb postaval egyutt, de nem mind. Ha mar pontosan tudod majd milyen kell akkor googlezz ra es nezd meg hol mennyibe kerul.
2012. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én innen rendelek, nagyon elégedett vagyok velük:

[link]

De ahogy mondták, az első párhoz mindenképpen orvos kell, aki megállapítja a görbületet, elmondja, mire kell figyelni, megtanítja behelyezni a lencsét.

2012. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb a www.kontaktlencsethordok.hu!! (első voltam)
2012. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvettem az 1.t az lenne még a kérdésem hogy a kontaktlencse márkája ugyan annak kell lenni mint az oldószeré, vagy ez fuggetlen? Mert nem dobozba adták a lencsét hanem már ott berakatták..
2012. márc. 6. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
AZ mind1
2012. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!