Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez most gyulladásra utal vagy...

Ez most gyulladásra utal vagy valami komolyabb baja van a szememnek?

Figyelt kérdés
pár napja nagyon begyullat a szemem, de csak az egyik. kinyitni sem tudtam, esténként meg a legapróbb fény is bántotta, olyankor belenyilalt a fájdalom a fejembe, meg napközben is fáj az egész arcom, fejem.. sokszor folyik a könnyem, ugrál a szemem, tiszta véres piros. elmentem a háziorvoshoz, azt mondta hogy talán fertőzés írt fel csepeket meg kenőcs félét.. ez volt 2 napja, de nem javult.. megyek vissza 2 nap mulva, de addig is kíváncsi vagyok, hogy mi lehet. mert azt mondta hogyha nem javul, akkor elküld szemészetre.. lehet benne valami? de nem szúr amúgy csak a fejem.. vagy lehet idegi alapon mivel ugrál a szemem? vagy csak több idő kell, hogy a cseppektől javuljon? kicsit elvagyok keseredve, mert nagyon fáj, kinyitni alig tudom, megszenvedek vele.. előre is köszi
2012. márc. 3. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szem a lelek tukre! Ezt komolyan kell venni, tehat egy belso elvaltozas okozhatja, de az idegesseg is tudd ilyen tunetet produkalni. Ha a jobb, akkor a jovotol felsz, de a balszem a jelenrol szol, tehat a mindennapokban stresszelsz, amit nehezen viselsz el stb. Amikor ugral, az idegalapu, tehat onkontroll, mivel igy gyorsabban tudsz tunetmentes lenni.

Ha erzed, hogy mitol lehet, akkor mar a szemorvosnak azt mond el, mivel olyan kezelest fog adni, ez a cseppekre is ertendok.

Ha a stressz az okozoja, akkor azt kell felszamolnod, tehat valami nyugtatorol gondoskodni, ez lehet sima gyogytea is, de mar megkell tanulni elfogadni a rossz esemenyeket, ami az elettel jar egyutt! Elfojtani soha s semmit nem szabad!

2012. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, lehet benne valami. A nyáron a családunkban változás történt. Rengeteget stresszelek, a bal szemem begyullad gyakran,szedek rá Claditine-t és szemcseppet, de a gondom van a bal mindig berobban, nekem is rebeg,szúr,véres a sarka.Nekem is mondta a dr-nő, hogy lelkiokok is közre játszhatnak. Járj utána!
2012. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha voltál a dokinál érdekelne, hogy mit mondott a szemedre és most hogy vagy. Én is sokat nyűglődök a nyár óta /előtte soha semmi bajom nem volt, mint írtam nálunk is nagy változás állt be, bővült a család. Nagyon sokat idegeskedem és kíváncsi vagyok,hogy annak van-e valami köze.Azt mondják allergia, ráadásul mindig a bal szemem! Kérlek írj,ha valami van!!!
2012. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!