Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » MIért rángatózik az alsó...

MIért rángatózik az alsó szemhéjam, ha összeszórítom a szemem és elengedem?

Figyelt kérdés

nagyon idegesítő, mert néha magától jön elő mikor izgulok, és akkor még könnyes is leszek

de nem létezik h a stressztől mert világ életemben ilyen stresszes voltam, de soha nem jelentkezett

az antibiotikumozástól van ez: mikor csepppentettem atobrexből elkezdett bizseregni és azota van ez folyadékra.


2012. márc. 3. 18:58
 1/2 A kérdező kommentje:

szoval antibiotikumázástol kezdődőtt el kb 1 hónapja és azóta van ez h a erősebben összeszoritom vagy néha csak magától

az orvos válasza: "biztos h idegtől van"

idióta orvosok

2012. márc. 3. 18:59
 2/2 yuda ***** válasza:

Pedig nekem az jutott eszembe, amit leírtál, hogy a stressztől.

Tegyük fel, eddig is stresszes voltál, de két okból változhatott a dolog.

-egyik, hogy nem lehet büntetlenül stesszelni hosszú távon. Egy ideig bírja az idegrendszer, de ha nem tudsz kikapcsolni, lenyugodni, akkor egy bizonyo idő után elkezd egyre furább dolgokat produkálni és nem biztos ez a vége. Javaslom tanulj meg lazulni saját érdekedben.

-másik, hogy mégiscsak stresszesebb életed lett valamitől. Akár vizsgaidőszak, ha tanulsz, vagy megélhetési problémák ..akármi kiválthatja.

2012. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!