Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemherpesz esetén mi a...

Szemherpesz esetén mi a teendő? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy vörös mind2 szemem,és az egyikben van vmi apró pontszerű vmi.Könnyezik a szemem és zavarja a fény. Nagyon meg vagyok rémülve és félek.Kontaklencsét is hordok egyébként.De most ugye nincs benn.Kérlek segítsetek h mit tegyek.Orvoshoz nem szertnék fordulni,mert már egyszer januárba is volt egy ilyesmim és akkor kaptam cseppet és elmúlt 1 hét alatt.Szóval ha megint csepegtetek bele,akkor el fog múlni,ugye?De mit tegyek hogy ez többször ne alakuljon ki? Mit lehet szedni h többet ne legyen herpesz a szememen?Lehet ez a kontaklencsétől?Vagy csak a stressztől alakul ki?

2012. márc. 15. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet a kontaklencsétől is.

sajnos a vírus benne marad a szervezetben és bármikor kiújulhat.

mindenképp menj el orvoshoz mert komoly bajt is okozhat!

2012. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz! A szemcseppek általában 1 hónapig használhatóak, utána nem. Lehet mástól is ez a tüneted, de ha nem vizsgáltatod ki, akkor elég rosszul is járhatsz. Ne itt diagnosztizáltass és ne itt kérjél terápiás tippeket! A net nem rendelő, nem itt kell öregasszony módjára megvitatni a problémákat. Ami másnak jó, az neked lehet rossz terápia is. Legtöbb gyógyszertárban semmilyen cseppet nem adnak ki, még műkönnyet sem, ez sem véletlen!
2012. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!