Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért táskásak/karikásak a...

Miért táskásak/karikásak a szemeim? Hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és kb. 1 éve már ilyenek a szemeim... Nem tudom miért... Alszok kb. 8 órát. 10 körül fekszem le és 6-kor kelek, mivel a busz korán indul. Próbáltam már előbb lefeküdni, de nem tudok olyan korán elaludni. Sokat ülök a számítógép előtt, és sokat olvasok, gondoltam már arra is, hogy emiatt.

Már próbáltam alapozóval eltüntetni, de attól meg a bőröm fog tönkre menni...



2012. márc. 18. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne kérned egy beutalót a háziorvostól vérvételre. Könnyen lehet, hogy vashiányod van és az okozza. Nekem is ez volt gyerekként és néhány tablettával rendbe is lehetett hozni.
2012. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök, nekem vashiányom van, pedig szedek rá gyógyszert.
2012. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem vashiány. Én nem veszem észre, de szokták mondani, hogy sokszor karikás a szemem, és hogy szedek-e vastablettát.(Amúgy szednem kéne, de jó ha néha eszembe jut egyáltalán, hogy létezik. Nem állapítottak meg vashiányt, csak a háziorvosom mondta, hogy az általános egészségem jobb lehet tőle)
2012. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En verszegeny voltam nekem akkor voltak karikasak a szemeim.
2012. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!