Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a véleményetek a kontaklenc...

Mi a véleményetek a kontaklencséröl? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
3 éve vagyok szemüveges. 17éves koromban kaptam, eleinte csak vezetésre de az utóbbi egy évben állandóan kell hordanom az új -0.75ös szemüveget. Viszont nagyon zavar a szemüveg. Napszemüveget se tudok rávenni. Próbáltam a sötétítö lencsét meg mindent de az se ment. Édesanyám mondta, hogy akkor csináltassunk kontaklencsét. Lehetséges, hogy jobban járnék?

2012. márc. 18. 16:24
 1/3 anonim válasza:
egyértelműen!még olcsóbban és kijöhetsz,és összehasonlíthatatlan érzés.nekem kb. 4 éve van. 21/L
2012. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Olcsóbban biztosan nem jössz ki, de komfortérzésre sokkal jobb, mint a szemüveg. Menj el egy optikába ott segítenek.
2012. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olcsóbban nem fogsz kijönni mert mellette kell hogy legyen szemüveged. Ha begyullad a szemed, ha náthás vagy, lázad van akkor nem hordhatod a kontaktlencsét, tehát ez csak egy plusz dolog és nem helyettesíti a szemüveget.

Jó fej lehet anyukád mert az enyém nem örült mikor kontaktlencsét vettem :)


Anyagilag nem járnál jobban de sokkal komfortosabb és napközben semmi gondod nincs vele. Én azért használom mert már nagyon untam a szemüveget és sokszor megnehezítette a hétköznapokat.

2012. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!